+48 757548140

USŁUGI CNC

Zgodne z oczekiwaniami !

Drążenie WEDM i EDM

Oferujemy usługi elektrodrążenia drutowego WEDM oraz wgłębnego EDM, przy wykorzystaniu wysokiej jakości maszyn do obróbki CNC. Połączenie takiego zaplecza technologicznego z posiadanym doświadczeniem umożliwia nam na wykonanie obróbki z zakresu Elektrodrążenia w sposób precyzyjny i profesjonalny niezależnie od stopnia skomplikowania zlecenia.

Precyzyjna obróbka

Obróbka na Centrach CNC

Znajdujące się na wyposażeniu maszyny sterowane numerycznie Centra Obróbcze MIKRON wspomagane nowoczesnym oprogramowaniem CAD/CAM umożliwiają nam sprawne wytwarzanie części, także tych o bardzo złożonych kształtach. Możemy realizować zamówienia z zachowaniem największej dokładności, tak aby spełniały wszystkie kryteria zawarte w dokumentacji dostarczonej przez naszych klientów.

Precyzyjna obróbka

Usługa Frezowania

Usługę frezowania CNC wykonujemy kompleksowo na podstawie dostarczonego przez klienta wzoru lub dokumentacji technicznej na materiałach powierzonych. Wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia oferowane przez kluczowych producentów z branży CNC. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać bardzo precyzyjnie każdy wyrób.

Precyzyjna obróbka

Usługa Toczenia

Wykonujemy usługi z zakresu toczenia CNC, z dostępnych na rynku tokarek gwarantujących osiągnąć najlepszą możliwą jakość i dokładność wyrobu. Obróbką metali zajmujemy się od lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować usługi toczenia CNC na najwyższym poziomie.

Precyzyjna obróbka

Usługa Szlifowania

Oferujemy profesjonalne usługi szlifowania płaszczyzn oraz wałków. Realizujemy zlecenia zarówno mało jak i wielkoseryjne z materiału własnego lub powierzonego zgodnie z dostarczoną specyfikacją.

Precyzyjna obróbka

Maszyna Pomiarowa

Współrzędnościowa maszyna pomiarowa firmy WENZEL pozwala na pełną kontrolę jakości obróbki skrawaniem CNC.  Metoda ta wykorzystywana do pomiarów różnego rodzaju elementów o złożonych i niestandardowych kształtach, których nie można zmierzyć przy użyciu standardowych urządzeń pomiarowych.

Precyzyjna obróbka

Cięcie laserowe, Gięcie i Spawanie

www.laseroweciecie.com

Cięcie laserowe blach na maszynie TruLaser
Oferujemy usługę cięcia jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie wycinarek laserowych TruLaser 3030 FIBER, firmy TRUMPF. Dokładność cięcia rzędu 0,05 mm, powtarzalność kształtu i maksymalne wykorzystanie ciętego materiału.

Produkcja komponentów

Gięcie blach na prasie krawędziowej TruBend
TRUMPF TRUBEND 5085 – najbardziej innowacyjna prasa firmy Trumpf. Siła nacisku to 850kN, z długością gięcia L=2210 mm . Szybkość maszyny pozwala na przyspieszenie realizacji zlecenia, szczególnie przy dużych seriach.

Produkcja komponentów

Cięcie laserowe

Gięcie

i Spawanie

www.laseroweciecie.com

Zapraszamy do kontaktu

info@laseroweciecie.com

Spawanie zrobotyzowane na robocie spawalniczym CLOOS
W naszej ofercie posiadamy usługę spawania zrobotyzowanego za pomocą robota CLOOS QIROX. Robot spawalniczy może łączyć proste elementy bądź wykonywać skomplikowane spawy w sposób w pełni zautomatyzowany. W ten sposób zwiększa się wydajność, a spawanie staje się dokładniejsze.

Produkcja komponentów

Obsługujemy Firmy z Sektora:
Metal Piechowice zajmuje się szeroko rozumianą precyzyjną obróbką metali, obejmującej drążenie drutowe (WEDM) oraz wgłębne (EDM), obróbkę skrawaniem CNC, frezowanie, toczenie, szlifowanie, cięcie laserem, gięcie blach na prasach krawędziowych i spawaniem zrobotyzowanym. Nasze usługi są doceniane zarówno przez klientów krajowych, jak i zagranicznych.
Pakoszowska 1a
58-573 Piechowice
+48 757548140
+48 757548141
info@metalpiechowice.com