+48 757548140

KOOPERACJA

Obróbka Plastyczna Blach !

PARTNERSTWO BUDUJE PRZEWAGĘ RYNKOWĄ

Jesteśmy firmą, która od wielu lat z powodzeniem oferuje szeroki i konkurencyjny wachlarz usług produkcyjnych oraz logistycznych. 

Nasze doświadczenie i niezawodność w obróbce blach ze stali czarnej, nierdzewnej, mosiężnej, aluminium i miedzianej. Materiały pochodzą od wiodących dostawców. 

Oferujemy produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb i spełniające specjalne wymagania. Klientom umożliwiamy maksymalne skrócenie długości cyklu produkcyjnego i optymalizację kosztów produkcji.

Partnerstwo

WSPÓŁPRACA JAKO WZAJEMNY CZYNNIK ROZWOJU

Oferujemy kompleksową usługę, rozpoczynając od pomocy w fazie powstawania pomysłu i projektu, poprzez projektowanie oprzyrządowania oraz jego wykonanie, a kończąc na produkcji detali i dostawie. 

Dostarczamy produkty prosto do zakładu produkcyjnego klienta w dogodnym terminie. 

Dzięki zlecaniu części swojej produkcji na zewnątrz, nasz klient może skupić się na swojej głównej działalności, uwolnić kapitał i zasoby, zmniejszyć wydatki oraz zwiększyć rentowność produkcji.

Współpraca

JESTEŚMY OTWARCI NA NOWE WYZWANIA

Do dyspozycji posiadamy własne centrum produkcyjne wyposażone w zaawansowany park maszynowy, umożliwia nam oferowanie profesjonalnych usług kooperacyjnych w dziedzinie produkcji.

Oferowane usługi charakteryzują się konkurencyjnymi cenami oraz szybkim czasem realizacji, co przyciąga klientów i umożliwia nam utrzymanie atrakcyjnej pozycji na rynku.

Oferujemy swoją uwagę i doświadczenie we wdrażaniu kooperacji dla Twojego przedsiębiorstwa.

Nowe Wyzwania

Cięcie laserowe, Gięcie i Spawanie

www.laseroweciecie.com

Cięcie laserowe blach na maszynie TruLaser
Oferujemy usługę cięcia jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie wycinarek laserowych TruLaser 3030 FIBER, firmy TRUMPF. Dokładność cięcia rzędu 0,05 mm, powtarzalność kształtu i maksymalne wykorzystanie ciętego materiału.

Produkcja komponentów

Gięcie blach na prasie krawędziowej TruBend
TRUMPF TRUBEND 5085 – najbardziej innowacyjna prasa firmy Trumpf. Siła nacisku to 850kN, z długością gięcia L=2210 mm . Szybkość maszyny pozwala na przyspieszenie realizacji zlecenia, szczególnie przy dużych seriach.

Produkcja komponentów

Cięcie laserowe

Gięcie

i Spawanie

www.laseroweciecie.com

Zapraszamy do kontaktu

info@laseroweciecie.com

Spawanie zrobotyzowane na robocie spawalniczym CLOOS
W naszej ofercie posiadamy usługę spawania zrobotyzowanego za pomocą robota CLOOS QIROX. Robot spawalniczy może łączyć proste elementy bądź wykonywać skomplikowane spawy w sposób w pełni zautomatyzowany. W ten sposób zwiększa się wydajność, a spawanie staje się dokładniejsze.

Produkcja komponentów

Obsługujemy Firmy z Sektora:
Metal Piechowice zajmuje się szeroko rozumianą precyzyjną obróbką metali, obejmującej drążenie drutowe (WEDM) oraz wgłębne (EDM), obróbkę skrawaniem CNC, frezowanie, toczenie, szlifowanie, cięcie laserem, gięcie blach na prasach krawędziowych i spawaniem zrobotyzowanym. Nasze usługi są doceniane zarówno przez klientów krajowych, jak i zagranicznych.
Pakoszowska 1a
58-573 Piechowice
+48 757548140
+48 757548141
info@metalpiechowice.com