• Rozwiązania
  • Kooperacja
  • Narzędziownia
  • Strona główna
  • Materiały do pobrania
  • Kontakt

KOOPERACJA

Jesteśmy firmą, która od wielu lat z powodzeniem oferuje szeroki i konkurencyjny wachlarz usług produkcyjnych oraz logistycznych. Nasze doświadczenie i niezawodność w obróbce ze stali czarnej, nierdzewnej, mosiężnej, aluminium i miedzianej obejmują materiały pochodzące od wiodących dostawców. Oferując produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb i spełniające specjalne wymagania, umożliwiamy naszym klientom maksymalne skrócenie długości cyklu produkcyjnego i optymalizację kosztów produkcji.

Współpraca jako wzajemny czynnik rozwoju przedsiębiorstw

Dostarczamy właściwe produkty prosto do zakładu produkcyjnego klienta po konkurencyjnych cenach i w dogodnym terminie. Zlecając część swojej produkcji na zewnątrz, nasz klient może skupić się na swojej głównej działalności, uwolnić kapitał i zasoby, zmniejszyć wydatki oraz zwiększyć rentowność produkcji.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania

Posiadamy własne centrum produkcyjne wyposażone w nowoczesny park maszynowy, pozwalające nam świadczyć profesjonalne usługi kooperacyjne produkcyjne w konkurencyjnych cenach i atrakcyjnym czasie realizacji.

Oferujemy kompleksową usługę rozpoczynając od pomocy w fazie powstawania pomysłu i projektu, poprzez projektowanie oprzyrządowania i jej wykonanie a skończywszy na produkcji detali i spedycji.

Oferujemy swoją uwagę i doświadczenie we wdrażaniu kooperacji dla Twojego przedsiębiorstwa.

METAL PIECHOWICE sp. z o.o. sp.k.

Adres:

58-573 Piechowice

Pakoszowska 1a

Tel: 0048 7575 48140

Fax.:0048 7575 48146

Email: info@metalpiechowice.com