• Rozwiązania
  • Kooperacja
  • Narzędziownia
  • Strona główna
  • Materiały do pobrania
  • Kontakt

OD 1992 ROKU

METAL PIECHOWICE jest wiodącą w Europie firmą działającą w branży produkcji wyrobów metalowych. Rozwijamy się nieustająco i dynamicznie od 1992 r. Szczególnie jesteśmy znani jako producent elementów wykończeniowych do ogrodzeń, bram, balustrad- kołpaki proste i ozdobne. Jesteśmy producentem nadstawek oraz całej gamy zawiasów do nadstawek europalet. Posiadamy dział technologiczno-konstrukcyjny w skład, którego wchodzi Narzędziownia. Firma produkuje ponad 1200 wyrobów i stale powiększa asortyment wyrobów.

O nas

Rozwój

Jednym z założeń firmy METAL PIECHOWICE jest ciągłe inwestowanie w technologię, co gwarantuje nieustanne podnoszenie standardu w produkcie i świadczonych przez nas usługach. Dysponując nowoczesnym parkiem maszynowo – narzędziowym, unikalnymi procesami produkcyjnymi, zdolnością wdrażania nowych produktów i technologii, możemy sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zamówieniom.

Głównym celem firmy METAL PIECHOWICE jest by klient otrzymał produkt o najwyższej jakości, spełniający jego wymagania zarówno, co do estetyki, funkcjonalności, jak i precyzji wykonania. Stąd niezwykle istotne jest dla nas nieustanne doskonalenie wszystkich procesów zachodzących na każdym etapie produkcji.

Misja

Narzędziownia

Oferujemy pełny cykl powstawania narzędzia. Najnowocześniejsze oprogramowanie do modelowania narzędzi w środowisku 3D we współpracy z własną narzędziownią zapewniają optymalne rozwiązania technologiczne. Narzędziownia wyposażona jest w zróżnicowany i nowoczesny park narzędziowy, który jest stale rozbudowywany. Doświadczeni technolodzy zapewniają szybkie uruchomienie produkcji masowej.

Automatyczne linie pozwalają na realizację tłoczenia detali o skomplikowanych kształtach, mogących produkować wyrób z taśmy lub arkuszy. W przypadku mniejszych detali możemy zaproponować produkcję w oparciu o narzędzia progresywne. Jesteśmy wyposażeni w 30 pras, dzięki którym jesteśmy w stanie wytworzyć produkty nisko – seryjne lub wymagające narzędzi pojedynczych. W przypadku głębokiego tłoczenia możemy zaoferować obróbkę na prasie hydraulicznej. Pozwala ona na oszczędność czasu i energii, a co za tym idzie możliwość oferowania konkurencyjnych cen.

Park maszynowy

Co wykonujemy

Nasza firma wykonuje: wykrojniki, tłoczniki, maszyny i narzędzia do realizacji procesów wytwórczych, szczególnie wyrobów produkowanych z blachy.
Wyroby wykrawane, tłoczone w tym tłoczenie bardzo głębokie, produkcję masową wyrobów z blachy. Dział Technologiczno – Konstrukcyjny z Narzędziownią opracowuje i wykonuje ciągi technologiczne do produkcji wyrobów z blachy. Park maszynowy Narzędziowni pozwala wykonać detale, podzespoły w najwyższej precyzji. Posiadamy największą w Polsce wycinarkę drutową Sodik 1600Х1200Х400.

Co jesteśmy w stanie wykonać

Produkcja

Oprócz produkcji standardowych specjalizujemy się w wykonywaniu seryjnej produkcji wyrobów metalowych – według indywidualnego projektu klienta. Wieloletnie doświadczenie pozwala wykorzystać wiele rodzajów materiałów m.in. stali (czarnej, ocynkowanej, nierdzewnej), aluminium, miedzi, mosiądzu.

METAL PIECHOWICE sp. z o.o. sp.k.

Adres:

58-573 Piechowice

Pakoszowska 1a

Tel: 0048 7575 48140

Fax.:0048 7575 48146

Email: info@metalpiechowice.com